Rain of Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Old North Church

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
hi, my name is
Admin


Admin
AdminAdmin


and i'm on highway to hell...
Hozzászólások száma : 63
Join date : 2010. Oct. 26.
570
--

Old North Church Empty
TémanyitásTárgy: Old North Church   Old North Church EmptyPént. Nov. 05, 2010 11:39 pm

Old North Church ContentOldNorthChurch1
Vissza az elejére Go down
https://rainofblood.hungarianforum.com
hi, my name is
Tyler Robson


Tyler Robson
VérfarkasVérfarkas


and i'm on highway to hell...
Hozzászólások száma : 90
Join date : 2010. Nov. 08.
--

Old North Church Empty
TémanyitásTárgy: Re: Old North Church   Old North Church EmptySzomb. Nov. 20, 2010 8:20 pm

Marcus

Eldobtam a csikket és egy ideig még undorral néztem az épületet. Azt hittem, hogy soha nem teszem be ide a lábam. Végül is, tök mindegy, hogy mi ez az állhatatos cucc, sosem hittem, hogy lenne isten. Az erőszakban és a túlélésben hittem. Na meg a pénznek. Megroppantottam a nyakam és beléptem a mocsokba. A sekrestyés ábrándos mosollyal hallgat egy tagot, én meg biccentettem.
- Elnézést, ön az új gyakornokunk, fiatalember? - mosolygott rám az idős nő, mire elhúztam a szám és egy kurtát bólintottam.
- Igen, az úr vezetett ide. - nem osztottam meg, hogy az a pénz és a munka volt.
A hívő kivonult, mint aki jól végezte dolgát, de még letérdelt és a vízzel meglocsolta magát. Érzelemmentesen néztem, aztán a sekrestyés mozdulatait néztem egy ideig.
- Elnézést hölgyem, de rossz helyen van. - ridegen elmosolyodtam és felhasználva a gyorsaságom mellette termettem, kitörve a nyakát. Könnyedén felemeltem a pufók testét és a leghátsó pad aljába tettem a testet, hogy ne legyen feltűnő. Egy ideje már néztem a pap napi rutinját. Elméletileg vallásos ember volt, isten báránya, egy nyájterelgető juhász. Ehelyett a nyálát csorgatta fiatalokra. A megbízóm szerint a lányát megerőszakolták. Megkaptam az orvosi jelentéseket is és abban nyilvánvalóan lejegyezték, hogy a nyolc éves kislányt erőszak érte. Tök mindegy, felőlem fel is négyelhették volna. Karóba húzást kipróbáltam volna, az igaz.
Bementem a gyóntatófülkébe és leültem a szűk helyre, hogy ott várjam meg a vén retket. Leszenvedtem magamról a papi ruhát és a nyakamból is letéptem azt a fehér szutykot. Megroppantottam a nyakam, hogy végre lekerült rólam az a ruhának nevezett undormány és a hátamat nekidöntöttem a fának, hogy megvárjam a papot, ahogy gyóntatni jön....
Vissza az elejére Go down
hi, my name is
Marcus Mayers


Marcus Mayers
EmberEmber


and i'm on highway to hell...
Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Nov. 10.
--

Old North Church Empty
TémanyitásTárgy: Re: Old North Church   Old North Church EmptyPént. Dec. 03, 2010 2:11 pm

Tyler (elnézést a késlekedésért)

Újra megtörtént, ismét megtette , de már nem bírja tovább, úgy érzi, hogy bele fog őrülni ebbe, meg akar szabadulni a hangoktól, akik folyamatosan arra késztetik, hogy öljön. De az a legrosszabb, hogy még csak nem is bánja, egyedül csak a tudat az, ami elborzasztja, a tudat, hogy ő maga tette, hogy ő koncolta fel azt a férfit ott a vágóhídon. Ziháltan fut be a templomba, ahogy beér, idegesen túr a hajába, úgy pillant körbe a hatalmas, impozáns épületben. Tekintete riadt, minden egyes nyikordulásra felkapja a fejét, nyel egyet, már nem bírja tovább. Látja, ahogy a gyóntató fülke ajtaja bezáródik, mást azonban nem lát. Vesz egy mély lélegzetet, majd elindul a fülke felé, egyedül az ő léptei törik meg a csöndet, hisz rajta kívül egy árva lélek sem bolyong a templomban. Muszáj elmondania valakinek, ezt a terhet már nem tarthatja tovább magában, könnyítenie kell a lelkén. Ujjai a fülke kilincsére fonódnak, azzal a lendülettel be is nyit, majd beül a fülkébe és bezárja az ajtót. A pulzusa gyorsan ver, homlokáról folyik a víz, meg is törölgeti, most egyáltalán nem úgy néz ki, mint egy jó nevű pszichológus, most úgy fest, mint akit egy elmeházból szalajtottak. Meghallja a túloldalról a neszezést, amint elhúzza valaki a gyóntatófülke ablakát. A lyukacsos rétegen keresztül nem sokat lát, de úgy véli, hogy az atya ül a túloldalán.
- Atyám...gyónni szeretnék. - Nagy nehezen csak kimondja, most csak ennyire képes, de legszívesebben máris sorolná azokat a neveket, akiket örökre ő tett el láb alól.
Vissza az elejére Go down
hi, my name is
Ajánlott tartalom




and i'm on highway to hell...
--

Old North Church Empty
TémanyitásTárgy: Re: Old North Church   Old North Church Empty

Vissza az elejére Go down
 

Old North Church

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rain of Blood :: Boston és környéke :: Külváros-